3. Байдаков на проби в Хасково

Байдаков на проби в Хасково

Голмайсторът на „Етър” през последния сезон Димитър Байдаков е заминал на проби в новака в „А” група „Хасково”

Голмайсторът на „Етър” през последния сезон Димитър Байдаков е заминал на проби в новака в „А” група „Хасково”. Байдаков вече игра за „червено-черните” в контролата с „Ботев” (Пловдив), която бе и официално представяне на „канарчетата” за новия сезон.

Домакините откриха в 3-ата минута чрез Иван Цветков, а Емил Ангелов – Бабангида изравни след почивката. Много силно за хасковлии игра бившият етърец Джихат Кямил. Мариян Огнянов вкара за 2:1, а в игра за „Хасково” влезе Димитър Байдаков. В самия края на мача той обеляза изравнителен гол, който обаче бе отменен поради засада, оспорвана от гостите, които заявиха, че реферите на искали да развалят празника на „Ботев”. Все още не е ясно дали Байдаков ще бъде одобрен от хасковския тим.

Друг досегашен играч на „Етър” – Мартин Николов, пък е на проби в „Созопол”. Останалите футболисти на „виолетовите” засега са на линия, а новият старши треньор Калоян Чакъров вече води усилено разговори по селекцията.