2. - Балкани
  3. Бабангида участва в голов трилър в Турция

Бабангида участва в голов трилър в Турция

Денизли и Касъмпаша завършиха 3:3

Българският нападател Емил Ангелов – Бабанига отбеляза гол при головото шоу между неговия тим Денизлиспор и Касъмпаша. Двубоят от 27-ия кръг на турската Суперлига завърши 3:3, като Ангелов бе автор на първия гол за Денизли, който губеше с 0:2 до 7-ата минута.

До 26-ата минута домакините успяха да осъществят пълен обрат, започнат от Ангелов в 8-ата минута. Резултатът 3:2 се задържа до 81-ата минута, но резервата Окал донесе точката за гостите.

Българинът игра пълни 90 минути.

Срещата противопоставяше два закъсали отбора. След това равенство Денизли остана на 17-ото място, което е под чертата на изпадащите, с актив 18 точки, на цели 7 от 15-ия Сиваспор. Касъмпаша е 12-и с 33 точки.

В останалите срещи днес се получиха следните резултати:
Анкараспор - Анкарагюджю 0:3
Анталияспор - Манисаспор 0:0
Газиантепспор - Сиваспор 2:2

По-късно е дербито между Галатасарай и Фенербахче.

В класирането отборът на Димитър Иванков Бурсаспор е лидер с актив 58 точки, с 3 повече от Бешикташ. Галатасарай и Фенербахче са съответно трети и четвърти с 53 и 52 точки респективно, но и мач по-малко.

Алберт Риера пристигна в Гърция

Испанският полузащитник, Алберт Риера, пристигна днес в Гърция и се очаква до няколко часа да подпише договор с местния Олимпиакос

Малкият Пандев дойде в Славия

Братът на звездата на Интер Горан Пандев дойде в Славия и ще се опита да вземе свободното място в атаката на отбора

Уволниха треньора на ПАОК

Гърците бяха победени от ЦСКА в Германия

Витек за постоянно в Анкарагюджю

Словашкият национален нападател Роберт Витек финализира трансфера си в турския тим Анкарагюджю от френския Лил. Футболистът, който вкара четири гола на Световното първенство, преминава за постоянно в столицата на югоизточната ни съседка, след като през пролетта игра там като преотстъпен.