2. - Балкани
  3. Олимпиакос и Панатинайкос с победи в Гърция, АЕК върви равен

Олимпиакос и Панатинайкос с победи в Гърция, АЕК върви равен

Отборът на Олимпиакос и Панатинайкос постигнаха победи в мачовете си от 30-ия кръг на гръцкото първенство. Другият гръцки гранд АЕК пък записа реми.

Новият шампион Олимпиакос сломи с 2:0 като гост Трасуволос. Попаденията бяха дело на младежкия национал на Англия Мат Дербишър в 67-ата минута и на Лусиано Гайети в 74-ата минута от дузпа.

Панатинайкос записа успех с 3:1 над ОФИ. Домакините поведоха с гол на Манциос в 52-ата минута, а само 10 минути по-късно Христодопулос удвои резултата. Костовски намали в 72-ата минута, но в 76-ата минута Клейтън оформи крайното 3:1.

АЕК пък записа реми като гост на Ерголетис - 1:1. Гостите от Атина поведоха чрез Единьо в 84-ата минута, но допуснаха изравнителен гол в 86-ата минута, който бе дело на Франкулакис.

15 PANSERRAIKOS 30 3 4 8 9 19 2 5 8 10 26 5 9 16 19 45 -26   24 DIV.2
16 THRASIVOULOS FILIS 30 1 4 10 12 26 2 1 12 10 27 3 5 22 22 53 -31   14 DIV.

Алберт Риера пристигна в Гърция

Испанският полузащитник, Алберт Риера, пристигна днес в Гърция и се очаква до няколко часа да подпише договор с местния Олимпиакос

Малкият Пандев дойде в Славия

Братът на звездата на Интер Горан Пандев дойде в Славия и ще се опита да вземе свободното място в атаката на отбора

Уволниха треньора на ПАОК

Гърците бяха победени от ЦСКА в Германия

Витек за постоянно в Анкарагюджю

Словашкият национален нападател Роберт Витек финализира трансфера си в турския тим Анкарагюджю от френския Лил. Футболистът, който вкара четири гола на Световното първенство, преминава за постоянно в столицата на югоизточната ни съседка, след като през пролетта игра там като преотстъпен.