2. - Балкани
  3. Олимпиакос прегази Ираклис – 5:0

Олимпиакос прегази Ираклис – 5:0

Отборът на Олимпиакос постигна разгромна победа у дома с 5:0 над тима на Ираклис в среща от 26-ия кръг на гръцката Суперлига. Интересното е, че през първата част резултата остана 0:0 и срещата с нищо не предвещаваше получилия се резултат.

Торосидис даде преднина на Олимпиакос в 60-ата минута, а след това Гонсалес добави нови два гола в 65-ата и 79-ата минута, преди да дойдат и минутите на младежкия национал на Англия Мат Дербишър, който също се разписа на два пъти – в 82-та и 87-ата минута за крайното 5:0.

Така с тази победа Олимпиакос увеличи преднината си на върха. Тимът вече има 62 точки и почти сигурно си подпечата титлата.

В друг мач от кръга Панатинайкос се наложи с минималното 1:0 като гост на новака Трасиволус. С тази победа „детелините” изпревариха тима на ПАОК и вече заемат второ място с актив от 53 точки, на цели 9 от лидера Олимпиакос.

Алберт Риера пристигна в Гърция

Испанският полузащитник, Алберт Риера, пристигна днес в Гърция и се очаква до няколко часа да подпише договор с местния Олимпиакос

Малкият Пандев дойде в Славия

Братът на звездата на Интер Горан Пандев дойде в Славия и ще се опита да вземе свободното място в атаката на отбора

Уволниха треньора на ПАОК

Гърците бяха победени от ЦСКА в Германия

Витек за постоянно в Анкарагюджю

Словашкият национален нападател Роберт Витек финализира трансфера си в турския тим Анкарагюджю от френския Лил. Футболистът, който вкара четири гола на Световното първенство, преминава за постоянно в столицата на югоизточната ни съседка, след като през пролетта игра там като преотстъпен.