3. 41 точки на Брайънт не спасиха Лейкърс от загуба

41 точки на Брайънт не спасиха Лейкърс от загуба

41 точки на звездата на Лейкърс Коби Крайънт не спасиха неговия тим от поражение. Орландо постигна победа над Лос Анджелис Лейкърс с 106:103 (23:24, 26:34, 36:26, 21:19). Брайънт бе блестящ за тима си, но загубата обезмисли всичките му усилия, които бе вложил в залата. Дерек Фишер също игра на много високо ниво и се отчете с 27 точки за загубилите. За Орландо най-резултатни станаха Нелсън с 27 точки и Люис с 22 точки. Гостите от Лейкърс владееха инициативата през първите две части и по средата на мача имаха преднина от 9 точки, но в третата четвърт тя се стопи.

41 точки на звездата на Лейкърс Коби Крайънт не спасиха неговия тим от поражение. Орландо постигна победа над Лос Анджелис Лейкърс с 106:103 (23:24, 26:34, 36:26, 21:19) в среща от редовния сезон на НБА. Брайънт бе блестящ за тима си, но загубата обезмисли всичките му усилия, които бе вложил в залата.

Дерек Фишер също игра на много високо ниво и се отчете с 27 точки за загубилите. За Орландо най-резултатни станаха Нелсън с 27 точки и Люис с 22 точки. Гостите от Лейкърс владееха инициативата през първите две части и по средата на мача имаха преднина от 9 точки, но в третата четвърт тя се стопи.