3. 50-те точки на Дуейн Уейд не помогнаха на Маями да предотврати загубата от Орландо

Орландо успя да постигне сравнително лека победа над Маями Хийт със 122:99 в мач от редовния сезон на НБА. Домакините направиха много силна първа част, в която взеха аванс от 15 точки, а през следващите три четвърти владееха инициативара. За Маями невероятно се представи Дуейн Уейд, който отбеляза повече от половината от точките за своя отбор - 50. Уейд също се отчете с 5 борби. За Хийт Бийзли добави още 15 точки. За победителите от Орландо Дуайт Хауърд се представи отлично и записа "дабъл-дабъл" с 32 точки и 17 борби. Туркоглу пък се отчете с 20 точки.

Орландо успя да постигне сравнително лека победа над Маями Хийт със 122:99 в мач от редовния сезон на НБА. Домакините направиха много силна първа част, в която взеха аванс от 15 точки, а през следващите три четвърти владееха инициативара.

За Маями невероятно се представи Дуейн Уейд, който отбеляза повече от половината от точките за своя отбор - 50. Уейд също се отчете с 5 борби. За Хийт Бийзли добави още 15 точки.

За победителите от Орландо Дуайт Хауърд се представи отлично и записа "дабъл-дабъл" с 32 точки и 17 борби. Туркоглу пък се отчете с 20 точки.