3. Атланта се наложи над Хюстън

Атланта се наложи над Хюстън

Баскетболистите на Атланта Хоукс постигнаха труден успех със 103:100 над Хюстън Рокетс, в отделните части ( 22:27, 32:19, 25:31, 24:23). Двубоят се игра в зала „Филипс Арена” в Атланта пред 16 740 зрители. Срещата продължи два часа и 12 минути. Силен мач за победителите от Атланта изигра Джон Смит, който реализира 29 точки.

Баскетболистите на Атланта Хоукс постигнаха труден успех със 103:100 над Хюстън Рокетс, в отделните части ( 22:27, 32:19, 25:31, 24:23). Двубоят се игра в зала „Филипс Арена” в Атланта пред 16 740 зрители. Срещата продължи два часа и 12 минути. Силен мач за победителите от Атланта изигра Джон Смит, който реализира 29 точки.

За Хюстън най-резултатен беше Карл Ландри, реализирал 17 точки. След тази среща Атланта е на четвърта позиция в Източната конференция с 22 победи и 11 загуби, докато Хюстън е на 8-а позиция в Западната конференция с 21 победи и 14 загуби.

Пред камерите на "Фокс" Смит заяви: "Това бе труден мач, но аз съм доволен, че победихме. Трябва ни постоянство и всичко ще бъде наред, Ние имаме силни състезатели, които могат всичко. Надявам да показваме още силни игри", каза Джон Смит.