3. Берое и Монтана отбелязаха общо 202 точки в мач от баскетболното първенство при жените

Берое 07 и Монтана 2003 изиграха най-добрия мач в женското първенство от началото на годината, вкараха си 202 точки и накрая домакините ликуваха със 103-99. Отборът на Берое 07 за първи път достига трицифрен резултат през този сезон, а той се оказа достатъчен за четвъртата победа на тима от десет изиграни срещи. Въпреки загубата Монтана 2003 остава на трето място във временното класиране на А група с актив от 6-4. Берое 07 са седми с 4-6. И двата отбора ще имат уникална възможност да подобрят постиженията следващата сряда, когато Монтана 2003 приема Тони 7, а Берое 07 гостува на НСА в София.

Берое 07 и Монтана 2003 изиграха най-добрия мач в женското първенство от началото на годината, вкараха си 202 точки и накрая домакините ликуваха със 103:99. Отборът на Берое 07 за първи път достига трицифрен резултат през този сезон, а той се оказа достатъчен за четвъртата победа на тима от десет изиграни срещи.
Въпреки загубата Монтана 2003 остава на трето място във временното класиране на А група, а Берое 07 са седми. И двата отбора ще имат уникална възможност да подобрят постиженията следващата сряда, когато Монтана 2003 приема Тони 7, а Берое 07 гостува на НСА в София.

Миньор Перник взе победи Рилски спортист в Самоков със 71:60. Въпреки това перничанки все още са едно място зад баскетболистките от Самоков поради това, но имат мач по-малко.