3. Берое с четвърта поредна загуба в НБЛ

Берое с четвърта поредна загуба в НБЛ

Трима баскетболисти на Академик Бултекс 99 завършиха с по 19 точки

Берое допусна домакинска загуба от Академик Бултекс 99 (Пловдив) с 91:94 в инфарктен двубой от деветия кръг на НБЛ.

"Зелено-белите" се бориха до последно, но въпреки силната последна част не успяха да победят.

Загубата е четвърта поред за носителите на Купата на България. Беройци имат 3 победи и 4 поражения, докато пловдивчани са с баланс - 4-3.

Трима баскетболисти на Академик Бултекс 99 завършиха с по 19 точки - Мартин Дурчев, Станислав Ваклинов и новото попълнение Седрик Боуен.

Най-полезен за старозагорския тим беше Александър Янев с 28 точки и 14 борби, а с 22 точки и 7 борби се отчете Алекс Дейвис.
Ямбол се отказа от участие в Националната баскетболна лига

Ямбол планираше безплатен транспорт за феновете си за мача от първия кръг на НБЛ

Везенков се развихри в края и изведе Олимпиакос до Суперкупата (ВИДЕО)

Българинът вкара 10 от 20-те си точки в последните 5 минути

Миньор се справи с Левски в последната си контрола преди старта на сезона

Стартът на сезона е следващата седмица

Олимпиакос на финал за Суперкупата, Везенков №1 (ВИДЕО)

Спорът за трофея ще е срещу Панатинайкос

Миньор би Левски в контрола

Мачът бе генерална репетиция за новия сезон

Рилски спортист с трета в историята си Суперкупа (ВИДЕО)

Шампионът надви Спартак (Плевен) в „Арена Самоков“

Везенков е най-скъпоплатеният играч в Евролигата

Българинът прибира по 4.1 милиона долара на сезона

Академик спечели Черноморските игри

Пловдивският тим надделя в много интересен финал над домакините от Черно море Тича