3. Бостън спря Милуоки в НБА

Бостън спря Милуоки в НБА

Вижте всички резултати

Отборът на Бостън прекрати серията от шест поредни победи на Милуоки, след като ги надви със 100:91 като гост в мач от НБА на САЩ и Канада.

Пол Пиърс поведе Селтикс с 25 точки и бе страхотен в третата част, когато отбеляза 10 от 18-те точки на тима си и спря Милуоки на само 13.

Бостън, които са седми на изток и сега са с четири мача пред деветия Бъкс , продължиха силното си представяне и в последната четвърт, защитавайки преднината си от 9 точки през последните 8 минути.

Кевин Гарнет вкара 16 точки и добави 10 борби, докато Раджон Рондо завърши с 10 точки и 14 асистенции за Селтикс.

Брандън Дженингс поведе Бъкс с 19 точки, а Карлос Делфино добави 15. Ерсан Илиосова записа дабъл-дабъл с 12 точки и 14 борби.

Вижте всички резултати от играните тази нощ срещи от първенството на Национална баскетболна асоциация (НБА) на САЩ и Канада:

Вашингтон - Индиана - 83:85
Милуоки - Бостън - 91:100
Ню Орлеанс - ЛА Клипърс - 97:90
Хюстън - Голдън Стейт - 109:83
Портланд - Мемфис - 97:93
Сакраменто - Юта - 102:103