3. Бранд се завърна, Игуодала отбеляза 24 точки при победата на Сиксърс

Бранд се завърна, Игуодала отбеляза 24 точки при победата на Сиксърс

Елтън Бранд се завърна в редиците на Филаделфия Сиксърс и резултатът не закъсня – нова победа. Този път успеха дойде срещу Ню Йорк Никс със 116:110, един от най-резултатните мачове за днешния ден.

Андре Игуодала записа 24 т., докато Андре Милър добави 21 при посрещането на Бранд и осмата победа в девет срещи с Никс.
Бранд, който пропусна 16 мача, след като извади рамото си на 17 декември, записа 6 точки и 13 минути игра, първата му появя бе при 1:26 минути оставащо време в първата четвърт.

Тадеъс Йънг добваи 17, УИли Грийн – 14, а Самюел Деламберт постигна 10 т. и 17 борби за домакините, които възстановиха неутралния си баланс от победи срещу загуби при 21-21. Филаделфия има добра успеваемост срещу Никс, като това бе трета поредна победа и 12-а от общо 14 срещи.