3. Булс поднесе нов горчив хап за Пистънс

Булс поднесе нов горчив хап за Пистънс

Всички от стартовата петица на Булс вкараха 15 и повече точки, което се оказа решаващо за успеха, докато за „буталата” Тайшоун Принс и Уили Бинъм вкараха по 20, но с изключение донякъде на Макдайс (16 т.) и Стъки (14т.), другите не бяха на ниво.

Чикаго Булс победи с 99:91 Детройт Пистънс и е на път да го измести от седмото място в Източната конференция.

„Биковете” изиграха много силно второ полувреме и заслужено взеха триумф пред собствените си фенове в „Юнайтед Сентър”. Страхотно в последната четвърт за домакините се представи Кърк Хайнрих, който завърши с 24 точки и 8 асистенции, превръщайки се в най-резултатния играч на мача.

По този начин Булс е вече с баланс от 34 победи и 38 загуби, а Пистънс с 34 победи и 36 загуби.