3. Чикаго продължава с победите в НБА

Чикаго продължава с победите в НБА

"Биковете" смачкаха Индиана Пейсърс

Отборът на Чикаго Булс продължава победната си серия в НБА, след като разби тима на Индиана Пейсърс със 110:89 в домакинството си в "Юнайтед Сентър" тази нощ. Така "биковете" прибавиха петата поредна победа в своя актив и вече заемат второто място в Източната конференция.

Въпреки разликата от 21 точки в края на мача, всъщност срещата бе доста равностойна поне до последната четвърт. Преди това резултатът се движеше точка за точка, като в края на третата четвърт Чикаго водеше само с 5 точки. В последната част обаче домакините бяха неудържими както в атака, така и в защита, и я спечелиха категорично с 33:17, с което подпечатаха и успеха си в мача.

Най-резултатен в мача бе Карлос Буузър, завършил с абъл-дабъл от 24 точки и 10 борби. Звездата на "биковете" Дерик Роуз този път наниза само 20 точки на сметката си.

За гостите пък се отличи Джош Макробъртс с 20 точки, а 19 добави Дани Грейнджър.