3. Галатасарай заплете битката за плейофите в Евролигата

Галатасарай заплете битката за плейофите в Евролигата

Турският тим и Локомотив изиграха равностоен мач в Краснодар

Карлос Аройо отбеляза победния кош за турския гранд Галатасарай при изключително важния успех с 67:66 (22:15, 10:14, 16:19, 19:18) над Локомотив Кубан Краснодар в среща от втората групова фаза на Евролигата за мъже.

Двата тима са равни на петото място в група "F" и изостават с точка от отбора на Байерн Мюнхен, който заема последната четвърта плейофна позиция.

Галатасарай и Локомотив изиграха равностоен мач в Краснодар, като последната четвъртина предложи на зрителите цели четири промени в лидерството.

Аройо, който наниза и тройка по-рано във финалната част, завърши с 14 точки, след като поднесе топката към коша на домакините в заключителните секунди.

Манухар Маркоишвили пък отбеляза 19 пункта за турците при 5/8 от зоната за три точки, след като се завърна от лечение на получена през октомври тежка травма.

Дерик Браун отбеляза 29 точки за отбора на Локомотив, който водеше с три на почивката. Именно до края на втората четвъртина той вече беше с актив от 15 пункта.

Рилски спортист се справи с Миньор като гост в мач от НБЛ

Шампионът победи с над 10 точки разлика

Балкан представи Георги Боянов

Баскетболният национал Георги Боянов официално стана ново попълнение на отбора на Балкан

Силен мач за Пол Джордж в неофициалния му дебют за Филаделфия

Пол Джордж вкара осем от 15 изстрела и записа 23 точки в неофициалния си дебют за отбора на Филаделфия

Везенков: Искам да помагам на отбора си по различни начини (ВИДЕО)

Най-добрият български баскетболист Александър Везенков изигра силен мач за победата на своя Олимпиакос в Евролигата

ОБЗОР: Везенков поведе Олимпиакос към първа победа в Евролигата (ВИДЕО)