3. "Горещите" с първа загуба от началото на сезона в НБА

"Горещите" с първа загуба от началото на сезона в НБА

Маями отстъпи у дома от Атланта, въпреки че водеше с над 10 точки преди последната четвърт

Джо Джонсън вкара 21 точки, а Трейси Макгрейди записа две поредни тройки през четвъртата част при победата на Атланта като гост на Маями със 100:92 точки в среща от редовния сезон в първенството на НХЛ.

Така гостите сложиха край на серията на "горещите" без  загуба от началото на сезона. Макгрейди и Ал Хорфорд добавиха всеки по 16 точки за победителите, а Атланта направи серия от 15:3 в началото на финалната четвърт.

За Маями Леброн Джеймс записа 28 точки, Крис Бош добави 19 точки, а Дуейн Уейд - 12 точки. Отборът на Маями водеше с над 10 точки преди последната част, когато допусна обрат.

"Горещите" спечелиха първите си пет мача от началото на сезона. В Бостън Рей Алън реализира 11 от 27-те си точки през четвъртата част за победата на Селтикс над Вашингтон със 100:92 точки.

Пол Пиърс се отчете с 21 точки и 8 борби за победителите. За Вашингтон Андрей Блейч бе най-резултатен със 17 точки и 14 борби, а Джон Уол добави 11 точки. Треньорът на Уизардс Флип Саундърс бе изгонен 1:46 минути преди края заради протести към съдиите.

Бостън победи Вашингтон с 94:86 точки във Вашингтон. Бен Гордън реализира 26 точки при победата на Детройт над Орландо с 89:78 точки. Родни Стъки и Тейшоун Принс добавиха всеки по 14 точки за тима на Детройт, който печели втори успех като гост след поражения в първите три мача за сезона.

Дуайт Хауърд вкара 19 точки и спечели 7 борби за Орландо. По 13 точки добавиха Хедо Туркоглу и Райън Андерсон. Ню Йорк Никс загуби от Торонто с 85:90 след 21 точки на Андреа Барняни и ДеМар ДеРоузан реализираха по 21 точки.Хосе Калдерон добави 9 точки и 12 асистенции за Торонто.Кармело Антъни завърши с 35 точки и 11 борби за Никс.

Индиана записа убедителна победа над Ню Джърси със 108:94 точки като гост. За Ню Джърси това бе пето поредно поражение в Лигата.Тимът на Индиана пък постигна четвърта победа в последните си пет мача.

Пол Джордж вкара 21 точки за победителите, Дани Гренджър записа 15 точки, а Дейвид Уест – 13. Дерон Уилямс вкара 22 точки за Ню Джърсим, информира БТА.