3. Хюстън Рокетс победи като гост Минесота с 109:102

Хюстън Рокетс победи като гост Минесота с 109:102

Минесота загуби домакинския си мач от Хюстън Рокетс с 102:109 (32:30, 19:30, 20:22, 31:27) в среща от редовния сезон на НБА. Домакините започнаха активно срещата и стигнаха до минимална преднина след първата част. Постепенно тя се стопи през втората и третата част, като на практика преди последната четвърт Хюстън имаха аванс от 11 точки. Минесота взеха последната четвърт с 4 точки, но и това не им помогна да се отърват от загуба. Най-резултатен за Минесота бе Джеферсън с 34 точки, а Фой добави 24. За Рокетс най-резултатни бяха МакГрейди с 23 точки и Арест с 19.

Минесота загуби домакинския си мач от Хюстън Рокетс с  102:109 (32:30, 19:30, 20:22, 31:27) в среща от редовния сезон на НБА. Домакините започнаха активно срещата и стигнаха до минимална преднина след първата част. Постепенно тя се стопи през втората и третата част, като на практика преди последната четвърт Хюстън имаха аванс от 11 точки. Минесота взеха последната четвърт с 4 точки, но и това не им помогна да се отърват от загуба.

Най-резултатен за Минесота бе Джеферсън с 34 точки, а Фой добави 24. За Рокетс най-резултатни бяха МакГрейди с 23 точки и Арест с 19.