3. Индиана победи Филаделфия в инфарктен мач

Индиана победи Филаделфия в инфарктен мач

Индиана успя да постигна трудна победа над Филаделфия като гост. Срещата завърши 94:95 (29:16, 19:28, 25:25, 21:26) в полза на гостите, които спечелиха мача буквално в последната част. Най-резултатен за Филаделфия бе Игуодала с 27 точки, а Уилямс се отчете със 17. За гостите от Индиана най-резултатен бе Форд с 25 точки, а Динер добави още 12. Двубоят тръгна добре за домакините и те взеха конфортен аванс още в първата част, която спечелиха с 13 точки, но в следващите три части сдадоха инициативата.

Индиана успя да постигна трудна победа над Филаделфия като гост. Срещата завърши 94:95 (29:16, 19:28, 25:25, 21:26) в полза на гостите, които спечелиха мача буквално в последната част.

Най-резултатен за Филаделфия бе Игуодала с 27 точки, а Уилямс се отчете със 17. За гостите от Индиана най-резултатен бе Форд с 25 точки, а Динер добави още 12. Двубоят тръгна добре за домакините и те взеха конфортен аванс още в първата част, която спечелиха с 13 точки, но в следващите три части сдадоха инициативата.