3. Индиана победи Маями

Индиана победи Маями

Вижте резултатите от мачовете в НБА от тази нощ

Рой Хибърт реализира 24 точки, а Пол Джордж отбеляза 15 от общо 17 през второто полувреме при успеха на Индиана с 90:84 над Маями в среща между двата най-изявени тима от началото на редовния сезон в първенството на Националната баскетболна асоциация на САЩ и Канада (НБА).

Индиана се изкачи начело на генералното класиране в лигата с категоричния баланс от 19:3 победи и поведе с три чисти мача срещу Маями, след като се наложи над шампионите за четвърти пореден път у дома. Хийт водеха с 13 точки през първото полувреме, но тройка на Хибърт само 6:12 минути преди последната сирена обърна мача в полза на Пейсърс.

Горан Драгич вкара 31 точки при победата на Финикс със 114:108 над Лос Анджелис Лейкърс, който остана без успех с Кобе Брайънт в състава си. Той отбеляза 20 точки за своя тим, след като лекува контузия близо осем месеца.

Ману Джинобили реализира 16 точки, а Тони Паркър добави други 15 за победата на Сан Антонио със 116:103 над Торонто. Това беше и шести пореден успех на Спърс срещу Раптърс.

Първенство на Националната баскетболна асоциация на САЩ и Канада (НХЛ), резултати от редовния сезон:

Кливланд - НЙ Никс 109:94
Индиана - Маями 90:84
Торонто - Сан Антонио 103:116
Атланта - Оклахома Сити 92:101
Бруклин - Бостън 104:96
Детройт - Минесота 94:121
Чикаго - Милуоки 74:78
ЛА Лейкърс - Финикс 108:114