3. Кливланд постигна трудна победа над Детройт с 90:80

Кливланд постигна трудна победа над Детройт с 90:80

Кливланд постигна трудна победа над Детройт Пистънс с 90:80 като гост в мач от редовния сезон на НБА. Ключовият момент за успеха на гостите бе преднината, която взеха в четвъртата четвърт, която спечелиха с убедителното 32:14. За Детройт най-резултатен бе Алън Айверсън, който наниза 22 точки, а Хамилтън се отчете с 16. За победителите от Кливлънд в герой се превърна Джеймс, който заби цели 33 точки. След този успех Кливлънд заема 2-о място в Източната конференция.

Кливланд постигна трудна победа над Детройт Пистънс с 90:80 като гост в мач от редовния сезон на НБА. Ключовият момент за успеха на гостите бе преднината, която взеха в четвъртата четвърт, която спечелиха с убедителното 32:14.

За Детройт най-резултатен бе Алън Айверсън, който наниза 22 точки, а Хамилтън се отчете с 16.

За победителите от Кливлънд в герой се превърна Джеймс, който заби цели 33 точки. След този успех Кливлънд заема 2-о място в Източната конференция.