3. Кливланд с 15 поредна домакинска победа с 93:89 срещу Вашингтон

Кливланд с 15 поредна домакинска победа с 93:89 срещу Вашингтон

Победата за домакините играещи на „Куикън Лоунс Арена” в Кливланд, Охайо пред 20 562 зрители не дойде никак лесно. Кавалиърс отбелязаха 11 поредни точки в последната минута и половина от срещата си със закъсали Вашингтон Уизардс, като по този начин останаха единствения отбор в НБА за този сезон, който е непобеден у дома

Кливланд с 15 поредна домакинска победа  с 93:89 срещу Вашингтон
Победата за домакините играещи на „Куикън Лоунс Арена” в Кливланд, Охайо пред 20 562 зрители не дойде никак лесно. Кавалиърс отбелязаха 11 поредни точки в последната минута и половина от срещата си със закъсали Вашингтон Уизардс, като по този начин останаха единствения отбор в НБА за този сезон, който е непобеден у дома.

Мо Уилиямс заби 24 точки, Леброн Джеймс и Делонте Уест записаха по 18, за 15-ото поредно триумфално домакинство.

Кливланд изоставаше с 89:82 преди да прегазаят Вашингтон с три попадения на Джеймс, тройка на Уилиямс и още пет наказателни изпълнения в последните 26 секунди.

Антоун Джеймисън   заби 28, а Майк Джеймс добави още 26 за „магьосниците”, които допуснаха осма поредна загуба и продължават да откриват нови начини да губят.