3. Лейкърс биха Хюстън у дома

Лейкърс биха Хюстън у дома

Вижте резултатите от мачовете играни тази нощ в НБА

Дуайт Хауърд отбеляза 28 точки и спечели 13 борби за победата на Лос Анджелис Лейкърс над Хюстън Рокетс със 119:108 в Националната баскетболна асоциация.

"Езерняците" спечелиха първата четвърт с 11 точки разлика и въпреки че загубиха втората, на полувремето водеха с 68:60.

До края Хюстън на няколко пъти скъсяваше преднината на съперника, но не успя да поведе и загуби 6-и от последните си 8 мача.

Кобе Брайънт завърши двубоя с 22 точки, 11 борби и 11 асистенции за първия си трипъл-дабъл от две години и общо 18-и в кариерата. Пау Гасол пък стана 10-ият чужденец и първият испанец отбелязал 15 000 точки в НБА, след като реализира 17 в двубоя. Това бе 4-и успех от 5 мача за Лейкърс, откакто Майк Браун бе уволнен.