3. Лейкърс постигна лесна победа над Вашингтон с 117:97

Лейкърс постигна лесна победа над Вашингтон с 117:97

Лос Анджелис Лейкърс постигна сравнително лесна победа над Вашингтон с 117:97 (32:24, 41:23, 25:21, 20:29) на свой терен в среща от редовния сезон на НБА. Домакините играха по-добре и си взеха първите три четвърти. Бинум бе най-резултатен за Лейкърс с 23 точки, а Гасол добави още 18. За гостите от Вашингтон над всички бе Джеймсън, който реализира 19 точки, докато Макги се отчете с 18.

Лос Анджелис Лейкърс постигна сравнително лесна победа над Вашингтон с 117:97 (32:24, 41:23, 25:21, 20:29) на свой терен в среща от редовния сезон на НБА.

Домакините играха по-добре и си взеха първите три четвърти. Бинум бе най-резултатен за Лейкърс с 23 точки, а Гасол добави още 18.

За гостите от Вашингтон над всички бе Джеймсън, който реализира 19 точки, докато Макги се отчете с 18.