3. Лейкърс с трудна победа над Голдън Стейт със 106:114

Лейкърс с трудна победа над Голдън Стейт със 106:114

Голдън Стейд загуби в собствената си зала от Лос Анджелис Лейкърс със 106:114 (20:28, 31:28, 29:21, 26:37) в среща от редовния сезон на НБА. Гостите постигнаха победата си трудно, като на практика изкопчиха успеха в последната част на мача. Кроуфорд бе най-резултатен за домакините и наниза 25 точки, докато Азубейк се отчете с 15 точки, но и те не помогнаха на Голдън Стейд да спасят поражението. Над всички за Лейкърс бе Пол Гасол, който реализира 33 точки, а веднага след него се нареди голямата звезда на тима Коби Брайънт, който се отчете с 21 точки.

Голдън Стейд загуби в собствената си зала от Лос Анджелис Лейкърс със 106:114 (20:28, 31:28, 29:21, 26:37) в среща от редовния сезон на НБА. Гостите постигнаха победата си трудно, като на практика изкопчиха успеха в последната част на мача.

Кроуфорд бе най-резултатен за домакините и наниза 25 точки, докато Азубейк се отчете с 15 точки, но и те не помогнаха на Голдън Стейд да спасят поражението. Над всички за Лейкърс бе Пол Гасол, който реализира 33 точки, а веднага след него се нареди голямата звезда на тима Коби Брайънт, който се отчете с 21 точки.