3. Лейкърс сломи шампиона Бостън Селтикс със 110:109 след продължение

Лейкърс сломи шампиона Бостън Селтикс със 110:109 след продължение

Лос Анджелис Лейкърс успя да хвърли бомбата в НБА, след като победи като гост шампиона Бостън Селтикс със 110:109 в мач от редовния сезон на НБА. Двубоят бе напълно равностоен, като и двата тима показаха много качества на терена. След четвъртата четвърт резултатът бе 101:101 и се стигна до продължения, в които Лейкърс успяха да надделеят с 9:8. Най-резултатен за Бостън бе Алън с 22 точки, Пиърс добави 21 точки и 8 борби, а Рондо направи "дабъл-дабъл" с 16 точки и 12 борби. За победителите от Лейкърс над-всички за пореден път бе Коби Брайънт, който направи "дабъл-дабъл" с 26 точки и 10 борби. Гасол също бе сред най-добрите за тима си и се отчете с 24 точки и 14 борби.

Лос Анджелис Лейкърс успя да хвърли бомбата в НБА, след като победи като гост шампиона Бостън Селтикс със 110:109 в мач от редовния сезон на НБА. Двубоят бе напълно равностоен, като и двата тима показаха много качества на терена. След четвъртата четвърт резултатът бе 101:101 и се стигна до продължения, в които Лейкърс успяха да надделеят с 9:8.

Най-резултатен за Бостън бе Алън с 22 точки, Пиърс добави 21 точки и 8 борби, а Рондо направи "дабъл-дабъл" с 16 точки и 12 борби.

За победителите от Лейкърс над-всички за пореден път бе Коби Брайънт, който направи "дабъл-дабъл" с 26 точки и 10 борби. Гасол също бе сред най-добрите за тима си и се отчете с 24 точки и 14 борби.