3. Лейкърс тресна Мемфис с 99:89

Лейкърс тресна Мемфис с 99:89

Лейкърс успя да постигне трудна победа над Мемфис с 99:89 в среща от редовния сезон на НБА. Домакините се добраха до успеха значителни трудно. Те можеха да изгубят този мач, след като се отпуснаха в последната четвърт, която загубиха с 1 точка разлика. За Лейкърс над всички отново бе суперзвездата на тима Коби Брайънт, който реализира 31 точки. Испанецът Пол Гасол добави още 13 за успеха на своите. За Мемфис Гасол направи "дабъл-дабъл" с 17 точки и 14 борби. Маьо пък добави още 17 точки.

Лейкърс успя да постигне трудна победа над Мемфис с 99:89 в  среща от редовния сезон на  НБА. Домакините се добраха до успеха значителни трудно. Те можеха да изгубят този мач, след като се отпуснаха в последната четвърт, която загубиха с 1 точка разлика.

За Лейкърс над всички отново бе суперзвездата на тима  Коби Брайънт, който реализира 31 точки. Испанецът Пол Гасол добави още 13 за успеха на своите.

За Мемфис Гасол направи "дабъл-дабъл" с 17 точки и 14 борби. Маьо пък добави още 17 точки.