3. Маями победи Сакраменто след две продължения

Маями победи Сакраменто след две продължения

Вижте резултатите от мачовете тази нощ

Леброн Джеймс и Дуейн Уейд вкараха общо 79 точки и изведоха Маями до драматична победа със 141:129 срещу Сакраменто след две продължения в среща от НБА.

Джеймс наниза 40 точки и добави рекордните в кариерата си 16 асистенции, както и 8 борби за успеха на "горещите".

Уейд добави 39 точки за 12-а поредна победа на Маями. Специалистите очакваха лесна победа за Маями, но Сакраменто оказа неочаквано сериозна съпротива и преклони глава едва след второто продължение.

Тайрек Евънс бе най-резултатен за Сакраменто с 26 точки, а Демаркъс Кузинс добави 24 точки и 15 борби.

Индиана победи Голдън Стейт със 109:97 в мач, в който двата отбора едва не се сбиха в последната четвърт.

Дейвид Уест вкара 28 точки и добави 7 борби за успеха на тима на Индиана.

Шест минути преди края играчи на двата отбора се спречкаха и това доведе до изгонването на Рой Хибърт от Индиана, но и без него тимът спечели мача.

Джордж Хил добави 23 точки и 7 асистенции за петата поредна победа на Индиана.