3. Маями с 14-а поредна победа в НБА

Маями с 14-а поредна победа в НБА

Вижте резултатите от срещите в НБА

ЛеБрон Джеймс, Дуейн Уейд и Крис Бош отбелязаха общо 65 точки при победата Маями с 99:93 над Ню Йорк Никс в Националната баскетболна асоциация.

След превърнало се в традиция слабо първо полувреме шампионите губеха с 45:59, преди Джеймс да се развихри и да вкара 19 от общо 29-те си точки за вечерта. „Горещите“ значително подобриха играта си в отбрана, а Ню Йорк започна да пропуска по-често при стрелбата към коша и успя да вкара едва 34 точки за вторите две четвъртини.

Дуейн Уейд добави 20 точки за победителите, Бош се включи с 16, а Джеймс оформи своя „дабъл-дабъл“, като хвана 11 борби.

Кармело Антъни отново се опита сам да мъкне Никс на гърба си, но след почивката стрелбата му бе ужасяваща и той успя да реализира само 3 от 11-те си опита. Все пак звездата на домакините приключи мача като най-резултатния играч в „Медисън Скуеър Гардън“ с 32 точки.