3. Минчев: Младите играчи сами си заслужиха повече игрово време

Минчев: Младите играчи сами си заслужиха повече игрово време

Пролича си, че класата ни е по-висока, допълни Станислав Цонков

Берое постигна категорична победа над Спартак Плевен със 111:77 и с това сложи край на негативната си серия напоследък.

Треньорът на старозагорци Любомир Минчев остана доволен от успеха на своите и не спести похвалите си за тях.

"Мисля, че във втората четвърт наложихме едно по-високо темпо и съумяхме да направим една разлика, която поддържахме и във второто полувреме.

Доволен съм от старанието и отношението на младите играчи, не само днес, но и напоследък в тренировъчния процес. Заради това те получиха повече игрово време.

Независимо от всички проблеми, които имаме в момента, разполагаме с по-добри и по-класни играчи. Това бе разликата", заяви Минчев.

Баскетболистът на Берое Станислав Цонков пък обясни успеха със силната игра на тима като домакин.

"Надявам се така да продължим занапред. Не искам да подценявам противника, както ние имахме проблеми така и отбора на Плевен имаше, но класата си пролича.

Като домакини играем силно, независимо че загубихме предния мач. Сега просто показахме нашето лице", допълни Цонков.

Ямбол се отказа от участие в Националната баскетболна лига

Ямбол планираше безплатен транспорт за феновете си за мача от първия кръг на НБЛ

Везенков се развихри в края и изведе Олимпиакос до Суперкупата (ВИДЕО)

Българинът вкара 10 от 20-те си точки в последните 5 минути

Миньор се справи с Левски в последната си контрола преди старта на сезона

Стартът на сезона е следващата седмица

Олимпиакос на финал за Суперкупата, Везенков №1 (ВИДЕО)

Спорът за трофея ще е срещу Панатинайкос

Миньор би Левски в контрола

Мачът бе генерална репетиция за новия сезон

Рилски спортист с трета в историята си Суперкупа (ВИДЕО)

Шампионът надви Спартак (Плевен) в „Арена Самоков“

Везенков е най-скъпоплатеният играч в Евролигата

Българинът прибира по 4.1 милиона долара на сезона

Академик спечели Черноморските игри

Пловдивският тим надделя в много интересен финал над домакините от Черно море Тича