3. Ню Орлиънс все още е без загуба

Ню Орлиънс все още е без загуба

Юта с нов обрат, Маями прекъсна серията от две поражения

Ню Орлиънс победи Портланд със 107:87 и остава единственият отбор без загуба този сезон в НБА.

"Стършелите" имат осем поредни победи и подобриха рекорда си за най-добър старт на сезона. Ню Орлиънс продължава отличното си представяне най-вече благодарение на солидната защита, която още не е допуснала 100 точки в един мач.

Дейвид Уест и Марко Белинели бяха най-резултатни с по 18 точки, а други 7 играча на Ню Орлиънс също записаха двуцифрени показатели.

Крис Пол добави 11 точки и 13 асистенции, а Емека Окафор се отличи с 12 точки и 11 борби.

Дирон Уилямс вкара решаващ кош 0,8 секунди преди сирената и донесе победата на Юта над Шарлът с 96:95.

Уилямс завърши мача със 17 точки и 9 асистенции за "джазмените", които наваксаха 16 точки пасив на полувремето и записаха пета поредна победа и четвърта като гост.

Маями победи Торонто със 109:100 и записа успех след две поредни загуби в предишните мачове.

Дуейн Уейд се отличи с 31 точки, а Леброн Джеймс добави 23 точки и 11 асистенции. За гостите от Торонто най-полезен бе Андреа Барняни с 22 точки и 9 борби.