3. Ню Йорк Никс с шеста поредна победа в последните седем мача

Ню Йорк Никс с шеста поредна победа в последните седем мача

Ню Йорк Никс записа шеста победа в последните си седем мача, след като надигра като домакин силния тим на Атланта Хоукс със 112:104.

Никс изоставаше с 8 точки на почивката, но Нейт Робинсън и компания наложиха пълен контрол на площадката в "Медисън Скуер Гардън" в оставащото време до края. Нюйоркчани спечелиха третата част с 35:19 и предрешиха изхода на срещата.

Робинсън бе отново най-резултатен за тима си с 24 точки, а петима от съотборниците му завършиха с 12 или повече точки. Лидерът на гостите Джо Джонсън не изигра най-добрия си мач, завършвайки с 15 точки, а с най-много за Хоукс завърши Марвин Уилямс - 28.