3. Оклахома победи Орландо в най-резултатния мач за сезона

Оклахома победи Орландо в най-резултатния мач за сезона

Маями загуби от Денвър без Леброн Джеймс

Оклахома Сити записа четвърта поредна победа в НБА, след като се наложи над Орландо със 125:124. Баскетболистите на Оклахома водеха в резултата през цялото време, но накрая спечелиха само с точка разлика.

Кевин Дюран вкара с 36 точки за успеха в най-резултатния мач в редовното време този сезон. Ръсел Уестбрук записа четвърти "трипъл-дабъл" в кариерата си, като завърши с 32 точки, 13 асистенции и 10 борби за Оклахома.

Дуайт Хауърд завърши мача с 39 точки и 18 борби за Орландо.

Без звездата си Леброн Джеймс Маями претърпя разгромна загуба при гостуването на Денвър със 130:102. Джеймс остана извън игрището заради контузия в глезена. Джей Ар Смит вкара 28 точки, а Кармело Антъни добави 21 за успеха на Денвър. Крис Бош бе най-резултатен с 24 точки за тима на Маями.

Вашингтон продължава без победа като гост този сезон, след като загуби и при визитата на Минесота със 109:97. Кевин Лав завърши с 35 точки и 11 борбии, а Дарко Миличич добави 14 точки и 11 борби за успеха на Минесота.