3. Орландо би Маями, след като навакса 24 точки пасив

Орландо би Маями, след като навакса 24 точки пасив

ЛеБрон Джеймс вкара 29 точки, а Дуейн Уейд добави 28 за тима на Маями, който водеше на почивката с 63:45.

Отборът на Орландо изненадващо победи като гост хита на сезона в НБА Маями с 99:96. "Магьосниците" изиграха силно второ полувреме и наваксаха пасив от 24 точки.

Орландо направи серия от 18 безответни точки в четвъртата част. Гостите имаха много успешна стрелба от зоната за три точки, като 48 точки бяха отбелязани именно след "тройки".Най-резултатен за победителите бе Джейсън Ричардсън с 24 точки.

ЛеБрон Джеймс вкара 29 точки, а Дуейн Уейд добави 28 за тима на Маями, който водеше на почивката с 63:45. В другия мач от НБА тази нощ Денвър победи Юта със 103:101. Аарън Афлало изигра основна роля за победата, макар че игра с контузия в глезена. Той вкара 19 точки, включително решителна тройка 11,4 секунди преди края.

Тай Лоусън отбеляза 22 точки за петата победа от последните  шест мача на Денвър. Си Дежй Майлс се отличи с 22 точки, а Девин Харис добави 21 за тима на Юта, който губи седми пореден мач като домакин и това е най-лошата серия у дома за "джазмените" от 1982 година.