3. Орландо надви Сан Антонио Спърс с 90:78

Орландо надви Сан Антонио Спърс с 90:78

Орландо постигна домакинска победа над Сан Антонио Спърс с 90:78 (19:13, 25:16, 21:23, 25:26) в среща от редовния сезон на НБА. Домакините имаха тотален превес през първите две четвърти и ги спечелиха категорично, но постепенно започнаха да губят пара и загубиха със съответно 2 и 1 точка последните две части. Най-резултатен за Орландо бе Нелсън, който се отчете с 24 точки, Люус добави 15, а Дуайт Хауърд 14. За Спърс над всички бе Дънкан с 19 точки.

Орландо постигна домакинска победа над Сан Антонио Спърс с 90:78 (19:13, 25:16, 21:23, 25:26) в среща от редовния сезон на НБА. Домакините имаха тотален превес през  първите две четвърти и ги спечелиха категорично, но постепенно започнаха да губят пара и загубиха със съответно 2 и 1 точка последните две части. Най-резултатен за Орландо бе Нелсън, който се отчете с 24 точки, Люус добави 15, а Дуайт Хауърд 14. За Спърс над всички бе Дънкан с 19 точки.