3. Орландо с инфарктна победа над Портланд

Орландо с инфарктна победа над Портланд

Орландо постигна инфакртна победа като гост на Портланд със 108:109 (25:29 23:20, 32:32, 28:28). Мачът бе напълно равностоен, като разликата в точките през първите две четвърти си каза думата. За Портланд най-резултатен бе Рой, който наниза 30 точки, а Елридж се отчете с 25. За Орландо Люис се отчете с 27 точки, а Туркоглу добави 24. Орландо е сред лидерите на изток, където се намира и тимът на Портлънд, но в подреждането на запад.

Орландо постигна инфакртна победа като гост на Портланд със  108:109 (25:29 23:20, 32:32, 28:28). Мачът бе напълно равностоен, като разликата в точките през първите две четвърти си каза думата. За Портланд най-резултатен бе Рой, който наниза 30 точки, а Елридж се отчете с 25. За Орландо Люис се отчете с 27 точки, а Туркоглу добави 24. Орландо е сред лидерите на изток, където се намира и тимът на Портлънд, но в подреждането на запад.