3. Пини Гершон: Опасявах се, че Реал ще отвори ранна преднина и ще спечели с голяма разлика

След поражението от испанския гранд Реал (69:73) в мач от четвъртия кръг на груповата фаза в Евролигата, старши треньорът на израелския Макаби тел Авив, Пини Гершон сподели, че се е опасявал от активния старт на мадридчани.

„Много аспекти от играта ни не вървяха добре. Във втората част играхме по-добре, така както бе нужно и до почивката.

Опасявах се, че Реал ще стреля точно и ще отвори ранна преднина. С това, което показахме победата изглеждаше бе доста далеч. Не смятам, че се защитавахме лошо, защото във втората половина Реал събра само 27 точки”.