3. Пореден трипъл-дабъл на Уестбрук не спря Индиана

Пореден трипъл-дабъл на Уестбрук не спря Индиана

Ню Йорк Никс се наложи над Атланта със 104:94 и записа четвърта поредна победа у дома

Индиана постигна първа победа като гост за сезона в НБА след успех със 115:111 (след продължение) над Оклахома Сити. Джеф Тийге завърши с 30 точки, 8 от които в продължението и добави 9 асистенции. За Оклахома Ръсел Уестбрук записа пети "трибъл-дабъл" за сезона с 31 точки, 15 асистенции и 10 борби.

Ню Йорк Никс се наложи над Атланта със 104:94 и записа четвърта поредна победа у дома. Кармело Антъни вкара 31 точки, а Кристапс Порзингис добави 19 точки и 11 борби. Дуайт Хауърд бе най-резултатен за Атланта с 18 точки и 18 борби.

Чикаго надигра Лос Анджелис Лейкърс със 118:110 като гост и записа пета победа в последните си шест мача. Джими Бътлър завърши с рекордните си за сезона 40 точки, а Айсая Канаан добави 17 точки за успеха на "биковете". Лу Уилямс наниза рекордните си за сезона 25 точки, а Лари Нанси Джуниър отбеляза рекордните в кариерата си 18 точки за Лейкърс.