3. Портлънд победи с 1 точка разлика Детройт Пистънс

Портлънд победи с 1 точка разлика Детройт Пистънс

Портлънд постигна инфарктна победа над Детройт Пистънс с 84:83 (20:26, 22:23, 23:19, 19:15) в среща от редовния сезон на НБА. Домакините започнаха слабо мача и губеха със 7 точки до началото на третата част, като едва в последните 2 четвърти успяха да заличат аванса и да обърнат. Елдридж бе най-резултатен за Портлънд с 26 точки, а веднага след него се нареди Аутлоу с 14 точки. За Пистънс Принс отбеляза 26 точки, а Алън Айверсън добави още 14, но и те не бяха достатъчни за евентуален успех.

Портлънд постигна инфарктна победа над Детройт Пистънс с  84:83 (20:26, 22:23, 23:19, 19:15) в среща от редовния сезон на НБА. Домакините започнаха слабо мача и губеха със 7 точки до началото на третата част, като едва в последните 2 четвърти успяха да заличат аванса и да обърнат.

Елдридж бе най-резултатен за Портлънд с 26 точки, а веднага след него се нареди Аутлоу с 14 точки. За Пистънс Принс отбеляза 26 точки, а Алън Айверсън добави още 14, но и те не бяха достатъчни за евентуален успех.