3. Резултати от 7 кръг на баскетболната "А" група - мъже

Резултати от 7 кръг на баскетболната "А" група - мъже

Отборът на Дунав 2007 сътвори истинско чудо и победи с точка разлика 87:86 гостуващия Овергаз в мач от седмия кръг на А група – мъже. Дунав 2007 се изкачи на четвърто място с актив от 4 победи и 3 загуби, а следващата седмица играчите на Росен Барчовски имат шанс да запишат нов успех - срещу Берое в Стара Загора. Мъжкият тим на Видабаскет допусна конфузна загуба като гост на Славия Термострен в София в поредния кръг от мъжката А група. В столичната зала „Триадица” баскетболистите на старши треньора Красимир Генов отстъпиха с 82:101, но въпреки това продължават да бъдат на трето място в класирането с актив от 5 победи и 2 загуби.

Отборът на Дунав 2007 сътвори истинско чудо и победи с точка разлика 87:86 гостуващия Овергаз в мач от седмия кръг на А група – мъже. Дунав 2007 се изкачи на четвърто място с актив от 4 победи и 3 загуби, а следващата седмица играчите на Росен Барчовски имат шанс да запишат нов успех - срещу Берое в Стара Загора.

Мъжкият тим на Видабаскет допусна конфузна загуба като гост на Славия Термострен в София в поредния кръг от мъжката А група. В столичната зала „Триадица” баскетболистите на старши треньора Красимир Генов отстъпиха с 82:101, но въпреки това продължават да бъдат на трето място в класирането с актив от 5 победи и 2 загуби.