3. Рилецо удари Сигал след драма и продължение

Рилецо удари Сигал след драма и продължение

Рилски Спортист успя да измъкне победа в Прищина срещу местния Сигал (които са шампиони на Балканската лига за 2016 и 2015 година) със 104-100 след продължение и 93-93 в редовното време

Рилски Спортист успя да измъкне победа в Прищина срещу местния Сигал (които са шампиони на Балканската лига за 2016 и 2015 година) със 104-100 след продължение и 93-93 в редовното време. Рилецо направи невероятни първи 10 минути в които вкара цели 31 точки срещу едва 16 на противника. Но това само разяри косоварите , които ударно започнаха да вкарват въпреки съпротивата на самоковци. Делич и Бозов обаче не се даваха в атака и се българите се прибраха на почивката със 7 точки аванс за 53-46.

След почивката готови да се докажат на новия си треньор домакините от Сигал заиграха още по ожесточено, успявайки да по стопят разликата този път на 3 точки след 30 минути игра. Сигал направиха и пълен обрат минути преди края, но точки на Бозов и 3 фаула на Златин Георгиев докараха мача в продължение. Продължение, в което нашия българският отбор стоеше по-добре психически, което бе предпоставка да се спечели и мача.
Олимпиакос на Везенков падна от Фенербахче (ВИДЕО)

Турският гранд победи с 82:71 точки

Жозе Моуриньо гледа Везенков в Евролигата

Специалния подкрепя Фенербахче срещу Олимпиакос

Определиха Везенков за най-добрия трансфер в Евролигата

Най-добрият ни баскетболист Александър Везенков беше определен за Най-добър трансфер в Евролигата в проучване на BasketNews

Ямбол се отказа от участие в Националната баскетболна лига

Ямбол планираше безплатен транспорт за феновете си за мача от първия кръг на НБЛ

Везенков се развихри в края и изведе Олимпиакос до Суперкупата (ВИДЕО)