3. Рилски спортист разгроми Тони 7 в държавното първенство по баскетбол за жени

Рилски спортист разгроми Тони 7 в държавното първенство по баскетбол за жени

Баскетболистките на “Тони 7” загубиха от “Рилски спортист” с 31:80 точки в Самоков. Мачът бе от 16-я кръг в първенството на “А” група при жените.

На почивката домакините имаха аванс от 37 точки, а през втората част младият състав на Сливен не успя да догони по-класния си съперник.
За сливенските баскетболистки Виктория Стойчева отбеляза 12 точки. Христина Иванова завърши с 23 точки, а Виолина Кочева добави 15 за победителките.
На отбора на “Тони 7” остават два мача до края на първия дял от шампионата, като съперници ще бъдат най-силните тимове във временното класиране досега – Дунав и Лукойл Нефтохимик.