3. Сан Антонио продължава да е лидер след победа над Далас

Сан Антонио продължава да е лидер след победа над Далас

Вижте как завършиха всички срещи от кръга в НБА

Лидерът в Националната баскетболна асоциация Сан Антонио победи Далас с 97:91 точки. Тони Паркър отбеляза 33 точки, а Ману Джинобили 25 за тима на Спърс, за който това бе първи мач след загубата от Маями в понеделник. За Далас Дирк Новицки се отличи с 23 точки.

Шампионът Лос Анджелис Лейкърс се справи с гостуващия Минесота със 106:98 и записа 15-та поредна победа над този съперник. За победителите Пау Гасол се отчете с 25 точки, а Кобе Брайънт добави 18. За Минесота Уес Джонсън направи рекорд в кариерата си от 29 точки.

Леброн Джеймс реализира 43 точки, от тях 23 през третата четвърт, при победата на Маями над Атланта със 106:85 точки. За "горещите" Крис Бос добави 17 точки и 10 борби.

Орландо Меджик победи Денвър с 85:82 с тройка със сирената на Джамер Нелсън. Домакините водеха през цялата последна част, но позволиха на гостите да изравнят 5.7 секунди преди края. Дуайт Хауърд бе най-резултатен за Орландо с 16 точки и 18 борби, а Хедо Туркоглу добави 15 точки, 9 борби и 8 асистенции. За Денвър се отличи Уилсън Чандлър с 20 точки.

Кевин мартин вкара 25 точки при успеха на Хюстън с 93:77 точки над Бостън.

Индиана се наложи над Чикаго със 115:108 след продължение. Тайлър Хансбро записа 29 точки и 12 борби за победителите.