3. Сан Антонио Спърс надигра Финикс в Аризона със 114:104

Сан Антонио Спърс надигра Финикс в Аризона със 114:104

Сан Антонио Спърс постигна победа при гостуването си на Финикс в Аризона със 114:104 в среща от редовния сезон на НБА. Гостите натиснаха своя съперник в последните две четвърти от които си спечелиха общо 10 точки разлика, която им стигна за крайния успех. Двата тима играха равностойно през първите две четвърти. Най-резултатен за Спърс стана Жионобили, който се отчете с 30 точки и 9 борби. Тони Паркър пък добави 26 точки, а Дъндън направи "дабъл-дабъл' с 20 точки и 15 борби. За Финикс Стедемейр направи "дабъл-дабъл" с 28 точки и 10 борби, а Хил се отчете с 20 точки и 10 борби.

Сан Антонио Спърс постигна победа при гостуването си на Финикс в Аризона със 114:104 в среща от редовния сезон на НБА. Гостите натиснаха своя съперник в последните две четвърти от които си спечелиха общо 10 точки разлика, която им стигна за крайния успех. Двата тима играха равностойно през първите две четвърти.

Най-резултатен за Спърс стана Жионобили, който се отчете с 30 точки и 9 борби. Тони Паркър пък добави 26 точки, а Дъндън направи "дабъл-дабъл' с 20 точки и 15 борби.

За Финикс Стедемейр направи "дабъл-дабъл" с 28 точки и 10 борби, а Хил се отчете с 20 точки и 10 борби.