3. Шампионът Бостън смаза Далас със 124:100

Шампионът Бостън смаза Далас със 124:100

Шампионите от Бостън Селтикс постигнаха сравнително лесна победа срещу Далас със 124:100 в среща от редовния сезон на НБА. Отново над всички за Бостън бяха Кевин Гарнет и Рей Алън, който се отчетъха с по 23 точки за успеха на тима. Домакините спечелиха убедително първата си част, което им помогна за успеха - 38:23. В следващите три части те също бяха абсолютни господари в залата и заслужено стигнаха до победата. За Далас най-резултатен бе Джейсън Тери с 27 точки, но те не успяха да спасят тима му от загуба. След този мач Бостън е 2-и в Източната конференция, докато Далас е седми в западната.

Шампионите от Бостън Селтикс постигнаха сравнително лесна победа срещу Далас със 124:100 в среща от редовния сезон на НБА. Отново над всички за Бостън бяха Кевин Гарнет и Рей Алън, който се отчетъха с по 23 точки за успеха на тима.

Домакините спечелиха убедително първата си част, което им помогна за успеха - 38:23. В следващите три части те също бяха абсолютни господари в залата и заслужено стигнаха до победата. За Далас най-резултатен бе Джейсън Тери с 27 точки, но те не успяха да спасят тима му от загуба. След този мач Бостън е 2-и в Източната конференция, докато Далас е седми в западната.