3. Шампионът Бостън загуби от Клипърс

Шампионът Бостън загуби от Клипърс

Шампионът Бостън Селтикс претърпя тежка загуба от Лос Анджелис Клипърс с 91:93 в мач от редовния сезон на НБА. Домакините от ЛА не показаха с нищо, че превъзхождат Бостън, но въпреки това стигнаха до успеха. Най-резултатен за Клипърс бе Ранфолд, който наниза 30 точки в мрежата на Селтикс. Дейвид се отчете с 16, а Кемби добави още 14. За Бостън над всички бе лидера на тима Пол Пиърс, който отбеляза 20 точки. Алън и Рондо пък добавиха по още 17. Интересното е да се отбележи, че домакините стигнаха до успеха едва в последната четвърт, която взеха с 3 точки разлика.

Шампионът Бостън Селтикс претърпя тежка загуба от Лос Анджелис Клипърс с 91:93 в мач от редовния сезон на НБА. Домакините от ЛА не показаха с нищо, че превъзхождат Бостън, но въпреки това стигнаха до успеха.

Най-резултатен за Клипърс бе Ранфолд, който наниза 30 точки в мрежата на Селтикс. Дейвид се отчете с 16, а Кемби добави още 14.

За Бостън над всички бе лидера на тима Пол Пиърс, който отбеляза 20 точки. Алън и Рондо пък добавиха по още 17.

Интересното е да се отбележи, че домакините стигнаха до успеха едва в последната четвърт, която взеха с 3 точки разлика.