3. Сиксърс взеха скалпа и на Ню Йорк Никс

Сиксърс взеха скалпа и на Ню Йорк Никс

Отборът на Филаделфия изнесе подобаващо шоу на известната „Мадисън Скуеър Гардън”, побеждавайки местния Ню Йорк Никс със 107:97, за да запише седма поредна победа, с което изравни баланса си от победи и загуби в НБА.

Андре Игуодала демонстрира отлична форма, също както и Филаделфия, които са непобедени в 7 поредни срещи. Игуодала записа 28 точки, овладя 10 борби, с което осигури комфортна преднина за гостите още преди началото на третата четвърт.

Андре Милър добави 27 точки и 8 асистенции за Сиксърс, за серия от десет поредни точки, след като Никс бяха съкратили преднината им на само 1 пет минути преди края на срещата. Лу Уилиямс също имаше добра вече със своите 15 точки, с които Филаделфия постигна 11-а победа в последните 13 двубоя между двата състава.