3. Страхотен Тони Паркър помогна на Спърс при победата над Финикс със 103:98

Страхотен Тони Паркър помогна на Спърс при победата над Финикс със 103:98

Сан Антонио постигна много важна домакинска победа над Финикс със 103:98 в мач от редовния сезон на НБА. Домакините се добраха до успеха доста трудно, но с играта си показаха, че заслужават победата. Те можеха да изгубят, ако не се бяха стегнали през последната четвърт, която взеха с 1 точка аванс. Най-резултатен за Спърс бе Тони Паркър, който реализира 30 точки и направи 9 пердета. Мейсън добави още 18, а Дънкан се отчете с "дабъл-дабъл" със 17 точки и 15 борби. За Финикс над всички бе Стив Неш, който направи "дабъл-дабъл" с 23 точки и 11 пердета.

Сан Антонио постигна много важна домакинска победа над Финикс със 103:98 в мач от редовния сезон на НБА.

Домакините се добраха до успеха  доста трудно, но с играта си показаха, че заслужават победата. Те можеха да изгубят, ако не се бяха стегнали през последната четвърт, която взеха с 1 точка аванс.

Най-резултатен за Спърс бе Тони Паркър, който реализира 30 точки и направи 9 пердета. Мейсън добави още 18, а Дънкан се отчете с "дабъл-дабъл" със 17 точки и 15 борби.

За Финикс над всички бе Стив Неш, който направи "дабъл-дабъл" с 23 точки и 11 пердета.