3. Страхотен Яо Мин помогна на Хюстън да победи Минесота със 105:94

Страхотен Яо Мин помогна на Хюстън да победи Минесота със 105:94

Страхотен Яо Мин помогна на своя Хюстън да победи като гост Минесота със 105:94 в среща от редовния сезон на НБА. Гостите стигнаха сравнително лесно до успеха. Авансът им можеше да бъде още по-голям, ако не се бяха отпуснали в последната четвърт, която загубиха с 3 точки разлика. Най-резултатен за Рокетс бе Артист, който реализира 23 точки. Брукс направи "дабъл-дабъл" с 22 точки и 10 пердета, а Яо Мин също се отчете с "дабъл-дабъл" с 17 точки и 11 борби. За Минесота най-резултатен бе Фой с 24 точки. Смит се отчете с 20, а Гомес добави още 11.

Страхотен Яо Мин помогна на своя Хюстън да победи като гост Минесота със 105:94 в среща от редовния сезон на НБА. Гостите стигнаха сравнително лесно до успеха. Авансът им можеше да бъде още по-голям, ако не се бяха отпуснали в последната четвърт, която загубиха с 3 точки разлика.

Най-резултатен за Рокетс бе Артист, който реализира 23 точки. Брукс направи "дабъл-дабъл" с 22 точки и 10 пердета, а Яо Мин също се отчете с "дабъл-дабъл" с 17 точки и 11 борби.

За Минесота най-резултатен бе Фой с 24 точки. Смит се отчете с 20, а Гомес добави още 11.