3. Тити Папазов: Левски може да бъде спасен чрез публиката си

Тити Папазов: Левски може да бъде спасен чрез публиката си

"Изиграхме много добро полувреме с много голяма успеваемост", каза специалистът

"Вярвам, че един от пътищата за спасение на Левски е чрез публиката", каза наставникът на "сините" Тити Папазов

Отново доста емоционално и на ръба на сълзите, Папазов изрази благодарностите си към публиката на Левски и щаба си, който в момента работи без него, заради участието му в риалити формат. "Ценна победа за Левски. Искам да благодаря на моя щаб, защото добрата игра на отбора и това, което показахме, е абсолютно тяхна заслуга, тъй като мен ме няма от три седмици. Благодаря на всички фенове, които дойдоха в залата, защото вярвам, че един от пътищата, по които Левски ще бъде спасен е именно чрез публиката си. Такава игра като днес, особено през първото полувреме ще върне хората в залата. Ние разчитаме на всеки продаден билет и се надявам, че на следващото домакинство ще напълним залата. Левски е в тежка ситуация, но Левски е клуб с велико име и още по-велика публика, затова не се съмнявам, че ще преболедуваме този момент и ще издържим. Момчетата ми показаха много висок морал и останаха в отбора, без да имат някаква финансова яснота. Отборът ми вярва прекалено много, което е хубаво, но задължаващо", каза Папазов.

От спортно-техническа гледна точка, той коментира отбора си по следния начин: "Изиграхме много добро полувреме с много голяма успеваемост. Това е много силен отбор, съставен от млади и перспективни играчи. Това е отбор, който събира младите играчи на Сърбия, които се подготвят, за да се продадат", каза Папазов за тима на Мега Визура над, които Левски се наложиха в дебютното си домакинство от Адриатическата лига.

Балкан с фалстарт за ФИБА Европа (ВИДЕО)

Баскетболният ни вицешампион загуби от испанския Билбао Баскет в първия кръг

Рилски спортист започна със загуба във ФИБА Европа (ВИДЕО)

Българският баскетболен шампион отстъпи пред унгарския Алба Фехервар с 88:100

Монтана с първа победа в Адриатическа лига

Българският вицешампион се справи с хърватския Задар Плюс

Везенков получи признание в НБА

Българинът беше посочен като най-силният чуждестранен баскетболист, който не е в НБА

Треньорът на Академик Бултекс: Спечелихме с късмет

Треньорът на Академик Бултекс 99 Йордан Янков беше доволен от победата на своя отбор

Тити Папазов: Изоставаме от всички отбори

Треньорът на Левски - Константин Папазов, коментира загубата на своя отбор с 83:84 от Академик Бултекс 99

Везенков над всички при победа на Олимпиакос (ВИДЕО)

Олимпиакос победи с 93:75 като гост Лаврио на старта на гръцкото баскетболно първенство

Левски с драматична загуба при завръщанети на Тити Папазов (ВИДЕО)

Академик Бултекс 99 започна с победа новия сезон в Националната баскетболна лига за мъже