3. Тони Паркър с 36 точки при победата на Спърс над Минесота с 99:93

Тони Паркър с 36 точки при победата на Спърс над Минесота с 99:93

Невероятен Тони Паркър помогна за трудната домакинска победа на Сан Антонио Спърс над Минесота с 99:93 в среща от редовния сезон на НБА. Резултатите в четирите части бяха съответно (30:21, 18:19, 35:27, 16:26), като в играта на Спърс се забеляза спад в последната четвърт, която те загубиха с 10 точки.

Невероятен Тони Паркър помогна за трудната домакинска победа на Сан Антонио Спърс над Минесота с 99:93 в среща от редовния сезон на НБА. Резултатите в четирите части бяха съответно  (30:21, 18:19, 35:27, 16:26), като в играта на Спърс се забеляза спад в последната четвърт, която те загубиха с 10 точки.

Най-резултатен за Сан Антонио бе Тони Паркър с неговите 36 точки, а Дъндън добави още 19. За Минесота с 28 точки се отличи Джеферсън, а Фой добави още 26, но това не помогна на тима да загуби този мач.