3. Торонто изравни серията срещу Кливланд в НБА

Торонто изравни серията срещу Кливланд в НБА

Торонто победи със 105:99 у дома  Кливланд в четвъртия финален мач от Източната конференция в Националната баскетболна асоциация. Резултатът в серията е равен - 2:2 победи.

Кайл Лоури реализира 35 точки в полза на победителите, включително и решителен кош в последната минута на четвъртия период. Неговият съотборник ДеМар ДеРоузън добави още 32 точки.

Отборът на Раптърс загуби първите две срещи от серията срещу Кавалиърс, но успя да се добере до равенство преди петия двубоя между двата състава, който ще се играе в Кливланд в сряда.

Бисмак Бийомбо се отличи с 14 борби за победителите, а ДеМар Керъл завърши с 11 точки.

Леброн Джеймс реализира 29 точки за Кливланд, докато съотборникът му Кайри Ървинг добави още 26 точки.